Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Авто-Поступ.    Проблема у Поступі.    Геополітика у Поступі.    Історичний Поступ.    Міжкультурний Поступ.    Тема Поступу.    Економіка.    Демографічний.    Соціальний Поступ.    Політичний Поступ.   
  Top headlines
 
5 квітня 2014 р.
   ·  на головну  · 1999-2002  · досье  · архів світлин  · форум
Купол
Львів
  15:45 10-11-2016 -   Кількість кримінальних правопорушень на Львівщині зросла на 16%  
  15:44 10-11-2016 -   У Львові за допомогою гіпнозу пограбували жінку  
  15:44 10-11-2016 -   У "Львівській політехніці" студентам пропонують роботу  
  15:44 10-11-2016 -   У Бориславі раніше судимий поранив двох чоловіків з травматичної зброї  
  15:43 10-11-2016 -   На Стрийщині івано-франківець обікрав три церкви  
Україна
  24:20 08-05-2015 -   Вагітну 14-річну дівчинку міліція привезла в гінекологію  
  24:3 08-05-2015 -   Житомирські оперативники розкрили вбивство, замасковане під пожежу  
  23:59 08-05-2015 -   На Полтавщині ревнощі чоловіка ледь не забрала життя жінки  
  23:54 08-05-2015 -   Заарештована спільниця підозрюваних у вбивстві київських міліціонерів  
  19:49 27-01-2008 -   A president calls Party of regions to halt speculations on the theme of NATO  
Світ
  19:55 27-01-2008 -   Italian premier Romano Prodi submitted resignation  
  19:54 27-01-2008 -   Brazil authority will inculcate severe approvals for the barbarian felling of Amazonkа's jungles  
  19:52 27-01-2008 -   In China found a skull to which 100 thousand years  
  19:51 27-01-2008 -   The Italian designer Valentino said goodbye to the world of fashion  
  19:51 27-01-2008 -   On the railway station of Berlin the exhibition of memory of victims of Golokostu was opened  

Новини від RedTram
Рекомендуємо:  ·  · 
 
Поступ 1999-2002 рр. у попередній версії

Геополітика у Поступі  » 

___________________________________________________________________________

Обама, Франциск і трикутник Ватикан-Росія-Китай
П'єро Ск'явацці ("Limes", Італія)
 
Обама і Франциск«Чудово зустрітися з вами», - сказав Обама, коли після річної підготовки він зустрівся з Папою. Поруч один з одним вони нагадували сферу і багатогранник в абстрактній картині.

Глобалізм Обами, «в якому немає відмінностей», і мультикультурний універсалізм Бергольо, «як злиття всіх особливостей, які зберігали свою оригінальність», є двома різними по суті підходами, хоча і американський президент, і Папа прагнуть до досягнення консенсусу.

Таке враження, що виникає від зустрічі двох найвпливовіших лідерів планети, якщо відволіктися від висвітлення саміту засобами масової інформації. У цій зустрічі персональні наміри на один день витіснили стратегічні цілі.

Два лідери зустрілися в середині Великого посту, незадовго до Великодня. У тіні купола Святого Петра «милосердя» Папи не вичерпалося після завершення конклаву. Франциск продовжує дивувати своїми висловлюваннями: вони не тільки надихають, але й не позбавлені гумору.

Характерно те, що до виборів кандидатури обох - і Обами, і Бергольо - здавалися неможливими. Вони - сини відчаю або, принаймні, моральної депресії своїх «народів». Обидва були обрані, коли їх інститути виявилися у складній ситуації. В цей ранок вищий представник церкви і президент США виявилися друг перед іншому. Хоча різниця в їхньому віці становить 25 років, але молодий президент вже почав спуск у своїй політичній кар'єрі. Обама намагається робити так, щоб його захід був світлим, а літній понтифік продовжує своє чудове сходження, намагаючись не робити неправильних кроків, у чому йому допомагає виховання серед єзуїтів і францисканський дух.

Зустріч між спадкоємцем Петра і главою Заходу - це зустріч не тільки між двома людьми, але й між двома символами. Подібні класичні сцени відбувалися, принаймні протягом тисячі років. Після ідилічних стосунків між Бушем і Ратцінгером у нинішній зустрічі проявилися контрасти і полярність. М'яка влада зіткнулася з твердою владою в постмодерністській версії боротьби між папством і імперією. Папа з дивовижною легкістю завоював повагу і популярність серед віруючих і невіруючих, а американський президент відмовився від навернення світу у свою віру за допомогою сили, але не відмовився від спокуси повчати інших.

По темі:

«Ми представляємо Сполучені Штати Америки і не повинні і не можемо закривати очі на те, що відбувається в Сирії», - заявив президент, натякаючи на провідну роль Америки у світі. Бергольо відкинув цю точку зору і сприяв тому, щоб кораблі США не увійшли в Червоне море, як колись колісниці фараона, що переслідують Мойсея і його народ. Важко уявити, що в ході 50-хвилинної зустрічі віч-на-віч Обама не питав себе, чому Папа так прагматично обійшовся з Путіним. Президент утримався від згадки Кримської проблеми, дотримуючись екуменічної східної політики і дипломатичного реалізму.

На відміну від Кремля і урядів інших країн, Вашингтон від початку недооцінив масштабну роль Франциска в світовій політиці.

Візит Обами до Ватикану не пов'язаний з річницею понтифікату Бергольо. Володимир Путін відвідав Папу на чотири місяці раніше від Обами, а Ангела Меркель - на десять місяців. Вона вже двічі зустрічалася з Папою, не кажучи про латиноамериканських лідерів, які поспішили нанести візити в Ватикан. Першими були Ділма Русеф і Крістіна Кіршнер, яка воліла забути про гострі розбіжності з архієпископом Буенос-Айреса. Єпископ Вінченцо Палья спритно зрежисирував зустріч Обами з Папою через 48 годин після презентації підготовки до Всесвітньої зустрічі сімей, яка відбудеться з 22 по 27 вересня у Філадельфії і співпаде з 70-річчям утворення Організації Об'єднаних Націй. Обама не упустив можливості запросити понтифіка в Сполучені Штати Америки.

Але латиноамериканець Бергольо в місті Дзвони Свободи, змагаючись зі славою Роккі Бальбоа на сходах Філадельфійського музею мистецтв, може нанести рішучий удар і затьмарити своєю популярністю і авторитетом американського президента. Переступивши поріг папських апартаментів і наближаючись до залу Тронетто, президент, ймовірно, відчував сумніви, які систематично переслідують Америку в останні чверть століття між старою і новою холодною війною, між афганськими вершинами і іракськими степами.

Американські кардинали зіграли вирішальну роль під час виборів заокеанського Папи. Тепер Сполучені Штати зіткнулися з конкурентом, у якого є альтернативний стратегічний план американської мрії. Як ми вже писали шість місяців тому, ні один понтифік не здавався таким близьким і таким далеким одночасно. Франциск походить з тої ж західної півкулі, але він - швидше певденнець, ніж західник.

Державний департамент розуміє, що з відходом Ратцінгера він втратив найбільш симпатизирующчого Америці Папу, Токвіля наших днів, теоретика «цивілізованої релігії», про яку говорив Обама у своїй промові під час процедури інавгурації після виборів на другий термін. Бенедикт XVI вважав, що християнські цінності лежать в основі демократії, а Сполучені Штати є її хранителем і стратегічним ресурсом.

Франциск не відмовляється визнавати важливість духовних основ народу. Але він критично ставиться до американського способу життя і вважає, що слід подолати індивідуалістичний підхід всередині країни і за її межами. «Я захоплююся здатністю Папи Франциска сміливо й ясно говорити про великі економічні і соціальні проблеми, з якими нам доводиться стикатися в даний момент. Це не означає, що ми з ним згодні з усіх питань, але я переконаний, що світ повинен прислухатися до його голосу», - сказав американський президент Corriere della Sera. Повертаючись до метафори абстрактної картини, з якої я розпочав своє роздум, зауважу, що Обама не знайшов на Ватиканському пагорбі квітучих вишень і свіжої атмосфери, які чарують Вашингтон в цей період року.

На відміну від епохи Клінтона, коли геополітика об'єднувала, а біоетика розділяла, або ери Буша, коли все відбувалося навпаки, вперше Святий Престол і Сполучені Штати здаються розділеними з обох питань.

Читаючи між рядків фінального комюніке, можна здогадатися, що Ватикан ненав'язливо звертається з закликом до Кремля «поважати міжнародне право і права людини в зонах конфлікту і знаходити прийнятне для всіх сторін рішення шляхом переговорів». В тексті виражене невдоволення єпископів США федеральним урядом, заклик до співпраці церкви з державою, дотримання прав на «релігійну свободу, на життя і на відмову від військової служби», до прогресу міграційної реформи. Зазначається, що багато латиноамериканців, в основному католицької віри, знаходяться на незаконному положенні.

Але поза специфічними темами під час зустрічі, насамперед, має з'ясуватися, чи є між світською та духовною владою намір йти пліч-о-пліч. Навіть при відсутності вишень у цвіту насіння з саду Білого дому, які американський президент подарував Франциску, повинні дати свої плоди в найближчому майбутньому.

Після особистої бесіди у Ватикані з «багатогранним» Бергольо Обама, який звик відчувати себе в центрі Всесвіту, відчув, що пейзаж навколо нього змінюється і приймає іншу конфігурацію. Він відчув, що абстрактна картина оживає, що іспанський Папа, пероніст, екуменіст і орієнталіст може перетворити вісь з Москвою в трикутник з Пекіном, заклавши духовні горизонти для нової рівноваги в глобалізованому світі.

Обговорити в форумі

Новини KІНO і Робота та Кар'єра
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...» 
Планшеты в изобилии в Днепропетровске
Сергей БРАЙЧЕВСКИЙ, ПОСТУП плюс
 
Магазин электроники Аllright обеспечивает каждому клиенту индивидуальный подход и вполне приемлемые цены. Осуществить покупку в магазине довольно просто. Нужно зайти на сайт, выбрать нужный товар, и заказать его.
Детальніше>>
» 
Надежная кровля из битумной черепицы
Юлия ТОПОРИНА, ПОСТУП плюс
 
Битумная (мягкая) черепица является более легким (также дешевым) аналог натуральной черепицы. А благодаря снижению веса черепицы, можно экономить на строительстве фундамента, перекрытий, стен.
Детальніше>>
» 
Оформляйте загранпаспорт с mypassport.kiev.ua
Антон КРУГЛАШОВ, ПОСТУП плюс
 
Украина сегодня переживает огромные изменения. В частности, уже в ближайшее время ее гражданам обещают существенно облегчить передвижение по миру – упростить визовый режим с Европой.
Детальніше>>
» 
Проститутки Краснодара к Вашим услугам
 
Будь то молодой студент или же состоятельный мужчина каждому мужчине просто необходим регулярный и качественный секс.
Детальніше>>
» 
И самолеты летают, и вертолеты кружат…
Дана ЮРЧЕНКО, ПОСТУП
 
В Украине с каждым годом растет количество собственников самолетов и вертолетов. Наверняка не только потому, что дороги в нашей стране становятся все хуже и хуже.
Детальніше>>
» 
Надежные ричтраки различных модификаций
 
Подъемно-транспортная и складская техника сегодня пользуется немалым спросом. «Универсал-Спецтехника Киев», например, предлагает соответственную продукцию от ведущих мировых брендов.
Детальніше>>
» 
Детские коляски: от трости до трансформера
 
Детская коляска – это место для сна, путешествий малыша. Но, выбирают коляски своим малышам, естественно, родители. В первую очередь, необходимо определиться с конструкцией.
Детальніше>>
» 
Цепные конвейеры универсальнее ленточных
 
Цепной конвейер, как непрерывный транспорт, используют, преимущественно, для передвижения грузовых единиц средних и больших габаритов, в том числе и с высокой температурой.
Детальніше>>
» 
Черный лом бывает разных классов и видов
 
До 95% от мирового оборота металлов приходится на чугуны, сталь, ферросплавы. Соответственно, важность сплавов железа в промышленности трудно переоценить. Т
Детальніше>>
Content of Postup+
Перша сторінка
  ·  Ведмідь дає відсіч 
  ·  Арендовать микроавтобус в Киеве можно на любой день недели  
  ·  Комфортабельное жилье в «Ривьере» Николаева  
  ·  Любые автозапчасти: быстро и недорого  
  ·  Заказывайте экономически выгодные грузовые чартеры  
  ·  Витражи сегодня в моде! 
  ·  Настоящий эффект сайту принесет раскрутка от seooki 
  ·  Большой выбор углеродных материалов и графита  
  ·  Флешки оптом, можно с логотипом  
  ·  Аренда автомобиля с водителем в Киеве от VIP Mercedes taxi 
Погляд
  ·  Що потрібно знати про новий судовий розгляд між фірмами Apple і Samsung 
  ·  Аксессуары gopro от компании Chako 
  ·  Интересные постеры и репродукции для стильных интерьеров от Artwall.ru  
  ·  Главный актив надежного банка – его успешные клиенты 
  ·  Оригинальные аксессуары для гаджетов Apple 
  ·  О наружной рекламе позаботятся в «БВК принт» 
  ·  Кулеры для видеокарт на qub.com.ua 
  ·  Важней всего на празднике – шарики!? 
  ·  В Виннице принято знакомиться онлайн  
  ·  Бронедвери Власт гарантируют безопасность  
Поступ у Львові
  ·  Росія-Україна: інша війна 
  ·  Західна консалтингова група: заснування, становлення і діяльність 
  ·  „ВебМісто” розробляє зручні сайти  
  ·  Натуральную косметику Himalaya Herbals невозможно не полюбить  
  ·  Купить мясорубку можно в магазине Коробок 
  ·  Эффективные внешние жалюзи от компании MANEZH  
  ·  Элитная сантехника и надежная и красивая  
  ·  «Ваше здоровье» онлайн  
  ·  Медтехника онлайн: от ходунков до электрогрелки  
  ·  Элитная сантехника со складов в Одессе 
Поступ з краю
  ·  Мадуро закликає до діалогу 
  ·  Как максимально быстро восстановиться после эндопротезирования тазобедренного сустава 
  ·  Створення сайтів в Ужгороді зі студією «ВебМісто»: швидко, професійно, доступно 
  ·  Бренд «Оксана Муха»: етапи становлення 
  ·  Интернет-магазин «Салон Люстр»: широкий ассортимент качественной осветительной продукции  
  ·  «Патрон Сервис» обеспечит качественными расходными материалами по доступной цене 
  ·  Компания «САТ» - транспортные услуги по грузоперевозке 
  ·  Японская кухня от ресторана ресторана Суши Аниме 
  ·  Ремонт дизельного двигателя доверяйте только специалистам  
  ·  Проекты домов разных стилей  
Поступ у світі
  ·  Проблема Туреччини - не Ердоган, а відсутність альтернативи 
  ·  «Старый город» - это тротуарная плитка современности  
  ·  Государственные лотереи на любой вкус и цвет  
  ·  «Лига-Нова» предлагает качественную мебель на любой вкус 
  ·  Перелік товарів eBay в Росії розшириться 
  ·  «Промкабель Электрика» предлагает тысячи наименований кабельно-проводниковой, электротехнической и светотехнической продукции 
  ·  Визовая поддержка вашего желания путешествовать  
  ·  Ящики и вазоны для цветочного великолепия 
  ·  Кредити онлайн – сучасна фішка фінансових відносин 
  ·  Курение без вреда со smol.net.ua 
Авто-Поступ
  ·  Тріумф Renault в бюджетному сегменті... на шкоду всім іншим 
  ·  Вернутся в детство с надувным батутом  
  ·  Аптека 24 – помощник от всех бед 
  ·  Если сантехника, то в БТмаркете… 
  ·  Экип Спорт – эксперт в спортивном мире 
  ·  Технические системы безопасности от Bezpeka-Shop  
  ·  Приобрести квартиру в Ялте поможет Inter-Time  
  ·  Online-okna – уникальный веб-ресурс 
  ·  Мужчина без хороших туфель – полумуж!?  
  ·  Незалежна експертна оцінка: оперативно і об'єктивно 
Проблема у Поступі
  ·  Як відновити енергетичну безпеку після Криму 
  ·  В бюро переводов TaTcenter гарантируют высокий результат  
  ·  Интернет магазин «Автостудия»: покупать автотовары онлайн выгодно и удобно 
  ·  «Аврора Консалтинг»: помощь в регистрации оффшоров и оптимизации налогообложения 
  ·  Правильное питание для спортсмена – главное  
  ·  Рольставни: основные преимущества 
  ·  У віртуальному казино виграші цілком реальні  
  ·  Женственные проститутки Москвы 
  ·  Проститутки Питера сделают ваш отдых неповторимым 
  ·  Проститутки Киева поделятся своими секретами, как вскружить мужчине голову в постели 
Геополітика у Поступі
  ·  Обама, Франциск і трикутник Ватикан-Росія-Китай 
  ·  Планшеты в изобилии в Днепропетровске  
  ·  Надежная кровля из битумной черепицы  
  ·  Оформляйте загранпаспорт с mypassport.kiev.ua  
  ·  Проститутки Краснодара к Вашим услугам 
  ·  И самолеты летают, и вертолеты кружат…  
  ·  Надежные ричтраки различных модификаций  
  ·  Детские коляски: от трости до трансформера 
  ·  Цепные конвейеры универсальнее ленточных 
  ·  Черный лом бывает разных классов и видов 
Історичний Поступ
  ·  Як Сталін відвоював Крим 
  ·  Планшетом ребенок может пользоваться уже с трех лет 
  ·  Паровая швабра: особенности эксплуатации 
  ·  Автоматические гаражные ворота не чета распашным 
  ·  Аудит. Бухгалтерия. Аутсорсинг 
  ·  Ищем работу, партнера по бизнесу  
  ·  Пенополистирол надежнее обычного пенопласта  
  ·  Хлебопечки и не только на MagaZilla 
  ·  Манор уберется у Вас дома 
  ·  «Пани Аптека» заботится о здоровье нации 
Міжкультурний Поступ
  ·  Не варто плутати неприйняття ісламу з расизмом 
  ·  Продукция от Дверного Дома – визитная карточка вашего жилья 
  ·  4man – покупки для настоящих мужчин 
  ·  Homehotel, чтобы чувствовать себя в Киеве, как дома 
  ·  «Фермер» поможет навести лад на дачном участке 
  ·  Лучшие окна от Лінії Вікон» 
  ·  Gadgetguard или где купить «одежку» для гаджета 
  ·  Yakaboo.ua: главные преимущества сервиса 
  ·  «Технопрестиж» сделает вашу жизнь чище и комфортнее 
  ·  Становление христианства на Руси 
Тема Поступу
  ·  «Годинник», що визначили справжній вік Місяця 
  ·  Лучшие аккумуляторы для вашего авто 
  ·  Трубы Rehau – надежная технология  
  ·  Весільний фотограф: як віднайти хорошого фахівця 
  ·  Сверла: классификация, правила техники безопасности, полезные рекомендации 
  ·  Единый контакт центр – это надежный колл-центр  
  ·  Створення інтернет-магазинів: професійно і швидко 
  ·  Запчасти оригинальные к бытовой технике 
  ·  Океан Подарков – только положительные эмоции  
  ·  Eukanuba: секреты уникальных кормов для животных 
Економіка
  ·  Кон'юнктура на світовому ринку - два різних темпи 
  ·  Почему важна поисковая оптимизация в продвижении сайта  
  ·  Надежные запчасти для грузовиков, автобусов и не только 
  ·  ВУСО – надежный автостраховщик 
  ·  УФ лампы для маникюра: особенности распространенных типов 
  ·  Стройматериалы от «КВС-Центр» - ваш правильный выбор 
  ·  Кваліфіковані юридичні консультації від Exclusive Consult Group Ltd 
  ·  Нужны наушники – загляните в Портатив 
  ·  Все киевские индивидуалки и проститутки на одном портале 
  ·  Горячие проститутки Сочи всегда готовы к соитию 
Демографічний
  ·  60% японських земель виявляться безлюдними до 2050 року? 
  ·  Спутниковое телевидении от Сardsharing-Server.ru: наслаждаемся идеальным изображением и качественным звуком 
  ·  Gomel-sat.net позволит просматривать телепередачи в идеальном качестве 
  ·  Кондиционеры mitsubishi electric на Климат Маркет  
  ·  Итальянские спальни Донарикка – уютное предложение от «DONNA RICCA» 
  ·  Шторки для ванн от «СантехМира»  
  ·  Электрошокер – надежное и доступное средство самозащиты 
  ·  Кирпич в Одессе: популярные виды и их характеристики 
  ·  Что будет с рынком грузового вагоностроения? 
  ·  В Эмираты – на отдых! 
Соціальний Поступ
  ·  Веселковий прапор над Британією 
  ·  Тематические статьи как метод SEO-оптимизации сайтов 
  ·  Временный ввоз: главные условия для товаров и транспортных средств коммерческого назначения  
  ·  Интернет-магазины пользуются все большим спросом  
  ·  Автокрісла для малечі різного віку 
  ·  Деревянный забор – это натурально, надежно и красиво  
  ·  Тренажерный зал – хорошая идея для собственного бизнеса 
  ·  Современный велотренажер: какой он? 
  ·  Серверы hp proliant dl подойдут самым разным предприятиям 
  ·  Напольный ковер – удачный элемент интерьера 
Політичний Поступ
  ·  бразилія 50 років після військового перевороту 
  ·  Бетононасосы: особенности стационарных и автомобильных моделей 
  ·  Дитяче взуття: як не помилитися у виборі? 
  ·  Деревянный дом – это модная эко-тенденция  
  ·  Спеціалісти фірми Юркомплекс пропонують широкий спектр юридичних і бухгалтерських послуг 
  ·  Сервисное обслуживание кондиционеров: особенности основных направлений 
  ·  Банкетный зал для свадьбы: чем руководствоваться при выборе?  
  ·  Дом из газобетона – экологический чистый, недорогой, теплый 
  ·  Покупка женской сумки: как определиться с выбором? 
  ·  Проститутки Москвы ждут активных молодых людей